Propojení programu smartHOTEL na další systémy v hotelu
Recepční program smartHOTEL sám pokrývá celou agendu hotelové recepce a konferenčních prostor. Hlavní síla programu je, ale v možnosti ON-LINE propojení tohoto programu na další elektronické systémy v hotelu. Jedná se především o telefonní ústřednu s tarifikací hovorů hostů, zámkové systémy na dveřích pokojů, energo systémy spravující vytápění a chlazení pokojů, pokladní systém s platbou na pokoj přímo z restaurace, wellness systémy pro správu celých komplexů nebo napojení na rezervační systém z webových stránek hotelu.

Věděli jste že ?
  Hotelový systém smartHOTEL centrálně řídí všechny propojené systémy v hotelu. Recepce má tak celý hotel vždy pod kontrolou.
  Společnost smartHOTEL s.r.o. pravidelně rozšiřuje možnosti propojení na další systémy v hotelu.
Možnosti dalšího propojení ?Učetnictví - ekonomické systémy
Hotelový informační systém smartHOTEL nabízí exportování vystavených daňových dokladů do ekonomických systému. Exportují se doklady z následujích agend: Hotelové účty (Faktury vydané), Zálohy na rezervace (Vydané zálohové faktury), Drobný prodej recepce (Prodejky) a Konfereční akce (Faktury vydané).

Ekonomický systém POHODANetRes.cz - webový rezervační systém
Rezervační systém NetRes je určen pro všechny hotely, které mají zájem aktivně oslovit své hosty. Věděli jste, že samotné individuální rezervace přes internet tvoří dnes téměř 19% všech realizovaných pobytů v hotelu. Systém nabízí výrazné rozšíření funkčnosti Vašich webových stránek o ONLINE rezervace Vašich hotelových pokojů s možností napojení na hotelový systém smartHOTEL / smartPENSION ). Portál dále nabízí prvky zobrazující přehled volných pokojů a cen na 7/14 dní dopředu. ukázka pro 7 dní zde nebo ukázka pro 14 dní zde přímo do Vašich webových stránek. NetRes obsahuje propracovaný systém nastavení prodejních cen a to jak podle jednotlivých dnů, tak podle počtu osob na pokoji nebo prodeje celého pokoje s ohledem na sezonu. Více informací o systému naleznete na internetovém serveru produktu.

Přejít na www.NetRes.cz
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel U Blaženky, Praha Chalupa Žírec, Zdíkov Hotel Zlatá Včela, Domažlice
Hotel Apollón, Litoměřice Penzion Gabreta, Borová Lada Hamzova léčebna, Luže-Košumberk
Ranč Malevil, Heřmanice v Lužických horách Hotel Tvrz Orlice, Letohrad Panství, Dlouhá Lhota
Pension Rondel, Poděbrady
Cena propojení 490 kč/měsícTelefonní ústředna - hovory hostů
Systém smartHOTEL ve spolupráci s tarifikačním systém ALLWIN umožnuje zatížení účtu hosta ihned po dokončení telefoního hovoru z pokoje hosta. Tarifikační systém ALLWIN navíc umožnuje specifikovat Váš tarif podle smlouvy s operátorem a tím tak hostům nabídnout výhodné volání do vybraných destinací. Součástí přenosu dat je informace o ceně hovoru (po Vaší přirážce), telefonní číslo a délka hovoru.
Seznam podporovaných telefonních ústředen
2N, ALCATEL, ALPHATEL, ASCOM, ASCONN, ATLANTIS, BBS, BHG, BOSCH, DETEWE, ERICSSON, GOLDSTAR, LUCENT, KAPSCH, MACROTEL, MATRA , MITEL, PANASONIC, SAMSUNG , SCHRACK, SIEMENS, TATUNG, TELENORMA, TESLA, DALŠÍ
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel U Blaženky, Praha Hotel Avicenum, Lučany Hotel Aplaus, Litomyšl
Hotel Vinařský Dům, Mikulov Hotel Apollón, Litoměřice Residence Vysta, Praha 7
Hotel Braník, Praha Pension Růže, Humpolec Pension Rondel, Poděbrady
Hotel Hazuka, Plzeň Pension Doubické chalupy, Doubice Hotel Alfrédov, Kostelec
Pension Club CZ, Čeňkovice Hotel Elefant, Karlovy Vary Holzberg, Suchá Rudná
Hotel City Bell, Praha Hotel České Švýcarsko, Mezná - Hřensko Hotel Paradies, Teplice
Hotel Benica, Benešov Hotel Trend, Plzeň Hotel Tvrz Orlice, Letohrad
Hotel Squash, Praha Hotel Ungelt, Praha Hotel Atlas, Benešov
Hotel Ostrov, Nymburk Hotel Mezní Louka, Hřensko Hotel Černý Slon, Praha 1
Hotel Forrest, Praha Grand Residence, Brno Hotel Zlatá Včela, Domažlice
Hotel Villa Conti, Písek Pension U Kozičky, Teplice Hotel U Zlatého jelena, Praha
Hotel Kolonie, Křivoklát Business & Office hotel, Praha Panství, Dlouhá Lhota
Cena propojení 990 kč (bez tarifikačního systém ALLWIN)ONITY - elektronické zámkové systémy (OFFLINE)
Elektronické systémy ONITY můžete najít ve více než 16000 hotelech po celém světě. Onity vytváří trvalé vztahy se svými klienty a poskytuje systémy dle jejich potřeb kdekoliv na světě. Přes 200 hotelových řetězců se již spoléhá na elektronické systémy této firmy. Díky propojení s program smartHOTEL jsou mezi oběma systémy přenášeny následující informace. Vystavení karty při příjezdu hosta, změna karet při stěhování hostů nebo ukončení přístupu k pokoji po odjezdu hosta. Více informací o systému naleznete na adrese : www.EntrySystems.cz
Tento systém využívají následující zákazníci:

Pension Doubické chalupy, Doubice Hotel Alfrédov, Kostelec Garni Hotel, Svitavy
Hotel České Švýcarsko, Mezná - Hřensko Holzberg, Suchá Rudná Parkhotel Smržovka, Smržovka
Hotel Aplaus, Litomyšl
Cena propojení 4.990 kčSALTO - elektronické zámkové systémy (OFFLINE)
V dnešní době SALTO nabízí tři odlišné technologie přístupových a hotelových zámkových systémů: E2000 IButon (DALLAS chip), E5000 Smart (čipová karta), E8000 Proximity (bezdotyková karta). Všechny tyto technologie jsou R/W (read/write) , tzn. čtecí jednotky dokáží medium nejenom přečíst, ale i zapsat na něj (povolené a nepovolené vstupy, stav baterií apod.). V nabídce jsou různé povrchové upravy čtecích jednotek (lesklá a matná mosaz, staromosaz, lesklý a matný chrom, RAL barvy) a různé typy klik. Pokud si zákazník nemůže vybrat ze základní nabídky klik, pak je možné zvolit i jinou kliku, díky standardnímu uchycení. Ve zvoleném systému lze provozovat i tzv. virtuální síť, tzn. přenos dat mezi recepcí a čtecí jednotkou pomocí media = plně nahrazuje on-line systémy. Více informací o systému naleznete na adrese : www.3MAR.cz
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel U Blaženky, Praha Hotel Grunt135, Těrlicko Panství, Dlouhá Lhota
Hotel City Bell, Praha
Cena propojení 4.990 kčKABA - elektronické zámkové systémy (OFFLINE)
Společnost KABA-SAFLOK se dlouhodobě pohybuje v oblasti řešení hotelových vstupních systémů. Její bezpečnostní systém umožňuje kontrolu pohybu hotelových hostů a personálu. Úspěch společnosti vyplývá z vysoké úrovně jejich produktů, elektronických kartových vstupních systémů. Hotelové řešení KABA ILCO nabízí software recepční jednotky FDU nebo sytému ATLAS, který společně s elektronickými zámky Generation E-760, 770 a 790 tvoří ucelený hotelový kartový systém.
Tento systém využívají následující zákazníci:

Pension Rondel, Poděbrady
Cena propojení 4.990 kčIMPRO IXP - elektronické zámkové systémy (ONLINE)
Společnost Impro Technologies se dlouhodobě věnuje vývoji přístupových ONLINE systémů pro budovy, hotely a provozy podobného typu. V současné době je k dispozici nový model ONLINE systému IXP 220 který je určen také pro hotelové provozy. Mezi velkou výhodu tohoto systému patří přímé ONLINE propojení s hotelovým systémem smartHOTEL a to na úrovni přístupu k databázi. Systém IXP220 používá stejně jako systém smartHOTEL 125Khz bezkontaktní karty a tak je možné využít karty pro vstup do pokoje také jako VIP karty pro případné slevy.
Tento systém využívají následující zákazníci:

Chalupa Žírec, Zdíkov Penzion Gabreta, Borová Lada
Cena propojení 4.990 kčASSA Abloy - elektronické zámkové systémy (OFFLINE)
Společnost ASSA Abloy nabízí řešení uzamykacích systémů společně s komplexním dveřním vybavením. Náš široký sortiment zahrnuje mechanické výrobky, elektromechanické výrobky i elektrické výrobky. Propojení s hotelovým systémem smartHOTEL je realizováno na bázi TCP/IP komunikace, šifrovaným protokolem. Součástí propojení je pokrytí funkcí Příjezd, Odjezd hosta a vytváření duplikátů (dalších) karet.
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel Tvrz Orlice, Letohrad Hotel Černý Slon, Praha 1 Hotel U Kozičky, Teplice
Cena propojení 4.990 kčACS-HU - elektronické zámkové systémy (OFFLINE)
Společnost ACS-Solution nabízí kartové systémy pracují s bezkontaktními médii RFID. Tato technologie nabízí velmi vysoký uživatelský standard, vysokou ochranu vůči zneužití a současně kompatibilitu s jinými systémy. Bezkontaktní RFID karty mají ve srovnání s konvenčními kontaktními kartammi (magnetické, nebo čipové kontaktní karty) diametrálně delší životnost a odolnost vůči poškození, či ztrátě dat. Propojení s hotelovým systémem smartHOTEL je realizováno na bázi DLL knihovny poskytnuté výrobcem. Součástí propojení je pokrytí funkcí Příjezd, Odjezd hosta a vytváření duplikátů (dalších) karet.
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel Zlatá Včela, Domažlice
Cena propojení 4.990 kčAMiT - Systém měření a regulace energií
Firma AMiT je přední český výrobce řídicích systémů, počítačů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci. Zakázkový vývoj a výroba elektroniky pro průmysl. AMiT je regulátor navržený speciálně pro řízení vytápění hotelů a pensionů. Velkou předností tohoto systému je jeho velká variabilita současného řízení více zdrojů tepla a spotřebičů. V typových zapojeních řeší integraci těchto zdrojů: solární kolektory, teplovodní krby, plynové kotle, elektrokotle, kotle na pevná paliva apod. Na straně spotřebičů je připraven pro podlahové vytápění, vytápění radiátory a bazén.
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel Tvrz Orlice, Letohrad
Cena propojení 8.990 kčONITY - Systém Správy Energií
Energo systém ONITY InnPulse je kombinované digitální řízení teploty s prostorovým senzorem a klimatizačním systémem HVAC, čímž se stává nejmodernější technologií řízení spotřeby energie v dnešním průmyslu. SensorStat DDC lze použít jako samostatnou jednotku, nebo propojenou on-line. Více informací o systému naleznete na adrese : www.EntrySystems.cz
Tento systém využívají následující zákazníci:

Garni Hotel, Svitavy
Cena propojení 8.990 kčPoslední projekt
Farmář David Europark, Štěrboholy
Složení zákazníků
Co je u nás nového ?
14.08.18 Změna certifikátu SSL pro EET
20.03.18 Vítáme prodejnu Farmář David, Europark
20.03.18 Vítáme směnárnu Change v.o.s., Třebíč
07.03.18 Směrnice GDPR EU 2016/679 - detail
27.12.17 Změny v nastavení smartHOTEL pro rok 2018
31.10.17 Hotel ATLAS - propojení na zámkový systém ACS-HU
06.09.17 Nová verze smartHOTEL 2017.09
14.08.17 Vítáme uzenářství Rodinná Farma, Praha - Flóra
.: Zobrazit starší :.

Copyright(C) smartHOTEL.cz 2002 - 2018
Tyto stránky provozuje společnost smartHOTEL s.r.o.
Navštivte naše další portály : NetRes.cz | HotelCR.cz | RestauraceCR.cz