Farmář David Europark, ŠtěrboholyFarmář David Europark
Nová prodejna zaměřující se na farmářské uzenářské výrobky. Jedná se již o druhou provozovnu v Praze
Hotel využívá následující produkty :
Rodinná farma, PrahaRodinná farma
Výběrové uzenářství orientované především na Maďarské speciality. Najdete ho v Atrium Flóra na Vinohradech.
Hotel využívá následující produkty :
Letiště, Dlouhá LhotaLetiště
Restaurace je součátí komplexu letiště Dlouhá Lhota. Gastronomický provoz zajišťují kuchaři z nedalekého zámku Panství Dlouhá Lhota. Areál CAVOK je zaměřen na aktivity společností, ale i jednotlivců, pořádání rodinných oslav, setkání s přáteli, firemních akcí nebo jednání, školení a přednášek, víkendů, večírků nebo svateb. V tomto poměrně klidném a netypickém prostředí je k dispozici ubytování jak pro Vás, tak i zahangárování Vašich letadel, restaurace s možností posezení na terase a pro chvíle aktivního odpočinku je zde indoor golf se dvěma plátny, bowling – 3 dráhy, kulečník, krytý bazén s letním provozem, fitness, sauna a vířivka.
Hotel využívá následující produkty :
Panství, Dlouhá LhotaPanství
První zmínka o Dlouhé Lhotě se objevuje v písemných pramenech již roku 1336, tehdy se ale nazývala podle svých tehdejších držitelů, Bavorů ze Strakonic, Bavorova Lhota. Bavorova Lhota patřila ke statku Pičín, jenž Bavorové drží od roku 1289. Dalšími známými majiteli Pičína a tím pádem i Dlouhé Lhoty byli zemané - 1373 Slavimír z Pičína, 1393 Albert z Pičína, 1410 Beneš z Hořovic a Rabštejna a konečně Petr Kořenský z Terešova, který celé panství prodává před svou smrtí / 1493 / Oldřichu Bechyňovi z Lažan. Samostatným statkem se Lhota stává až roku 1515, kdy ji po Oldřichově smrti dostává jeho syn Mikuláš. Někdy v této době zde pravděpodobně vniká tvrz, která je však vysloveně zmiňována až roku 1630, kdy Mikuláš Bechyně z Lažan prodává ves i z tvrzí manželce svého příbuzného Juditě Bechyňové, rozené na Bohosticích. Po její smrti roku 1656 dědí Dlouhou Lhotu její dcery Anežka, Magdaléna Markéta a Eva Kateřina. Ty ale ves ještě téhož roku prodávají Salomeně Veronice z Račína, manželce jejich bratra Kašpara Maxmiliána, který byl v letech 1668-1671 místosudím a místokomorníkem v království Českém. Během 17. století byla tvrz přestavěna na barokní zámek. V 18. století byla na svahu za zámkem zřízena francouzská zahrada / dnes značně spustlý anglický park /. Bechyňové zámek se statkem drží skoro až do konce 18. století, kdy jej byli nuceni pro dluhy prodat benediktýnům u sv. Mikuláše na Starém Městě pražském. Od nich statek roku 1773 přechází na Růženu Stenzovou, rozenou Pechovou. Roku 1838 kupuje zboží kníže Rudolf Colloredo-Mansfeld, který ves připojil ke svému dobříšskému panství. Na zdejším zámku se nezdržoval a statek nadále pronajímal. Poslední majitelkou zdejšího zámku byla paní Marie Eiflerová, která ho koupila i s okolními polnostmi před druhou světovou válkou. Po válce zámek slouží místnímu JZD jako kanceláře a byty.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel U Zlatého jelena, PrahaHotel U Zlatého jelena
Hotel, který je umístěn ve starobylé budově, o níž se historické prameny zmiňují již v roce 1366. Nonstop recepce (24 hodin/den) Možnost platby kartou K dispozici jsou i jednolužkové pokoje V hotelu je podávána snídane Domácí mazlícci povoleni Možnost praní, žehlení Trezor na recepci Minibar v pokoji Telefon v pokoji Faxové služby Televize v pokoji Prístup na Internet Fén Lednice v pokoji Pokoje s balkónem Pokoje s vanou Pokoje se sprchou Nekurácké pokoje k dispozici Pokoje s dobrým výhledem Detská postýlka, koš k dispozici Svojí ideální polohou ve velmi známé Celetné ulici, bývalé Královské cestě, se hotel řadí mezi nejlépe situované ubytovací zařízení v samém srdci Prahy. Jen pár kroků Vás dělí od Staroměstského náměstí, chůzí dosažitelné jsou i všechny ostatní turisticky vyhledávané památky a místa, včetně Pražského hradu, odkud se Vám naskytne jeden z nejpůsobivějších pohledů na město.
Hotel využívá následující produkty :
Residence Královský vinohrad, PrahaResidence Královský vinohrad
Nabízíme Vám ubytování v pensionu Královský Vinohrad, který se nachází v jedné z centrálních částí Prahy, ve čtvrti Královské Vinohrady. Pension je umístěn v původně činžovním domě, postaveném roku 1910 a nese znaky historických stavebních prvků. Pension disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji, 3 apartmány (oddělené ložnice) pro maximálně 6 osob. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou s mini vanou nebo sprchovým koutem, toaletou, minibarem, SAT TV a telefonem. Jeden apartmán je vybaven kuchyňskou linkou pro zájemce o vlastní přípravu jídel. Z historických důvodů nemá budova pensionu výtah.
Hotel využívá následující produkty :
Hamzova léčebna, Luže-KošumberkHamzova léčebna
Hamzova léčebna je rehabilitační ústav, který poskytuje: následnou léčebnou rehabilitační péči lůžkovou i ambulantní pro děti a dospělé z celé ČR cílenou rehabilitaci pacientů po cévní příhodě mozkové program rehabilitačního ošetřovatelství LOOP léčbu dětských a dospělých pacientů po míšním poškození
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Grunt135, TěrlickoHotel Grunt135
Hotel vznikl rekonstrukcí bývalého Gruntu neboli hospodářské usedlosti. Hotel nabízí 11 pokojů, útulnou restauraci s možností konání školení a různých společenských akcí. Hotelovým hostům je k dispozici uzavřené parkoviště a nově vybavený wellness. Hotel se nachází v obci Těrlicko nedaleko Ostravy. V lokalitě Těrlicko se nacházejí dvě vodní nádrže Těrlicko a Žermanice
Hotel využívá následující produkty :
Hotel U Kozičky, TepliceHotel U Kozičky
Hotel U kozičky vznikl dostavbou nové 4* části původního penzionu. Po dokončení celého projektu jsou k dispozici dvě hotelové kategorie. Původní restaurace byla rozšířena, aby její kapacita plně pokrývala oba hotely. Nová moderní část pak nabízí nádherný výhled na centrum Teplic a vyhlášené místní lázně.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Zlatá Včela, DomažliceHotel Zlatá Včela
Projektem dojde k rekonstrukci památkově chráněné budovy v jejímž důsledku vznikne hotel, který svým charakterem bude odpovídat zařízení pro bezbariérové využití. Hotel tímto krokem zajistí možnost poskytnutí služeb širokému spektru turistů. Hotel Zlatá včela bude mít 3 hvězdy, čímž v rámci kategorie zaplní místo na relevantním trhu, jelikož v oblasti tokovýto není. Projektem dojde k rozšíření nabídky služeb v rámci cestovního ruchu, dojde ke zvýšení kapacity lůžek a v rámci jednotlivých balíčků služeb a benefitů pro klienty dojde k rozšíření sezóny na celoroční.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Černý Slon, Praha 1Hotel Černý Slon
Hotel v Praze 1 Černý slon se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí (na Starém Městě). Dům je zanesen do mezinárodního dědictví UNESCO, a jeho historie sahá až do 14. století. Rozsáhlá rekonstrukce zařadila dům mezi luxusní hotel Praha, kde k Vám živě promlouvají dějiny. Ubytování nabízí hotel v Praze 1 v 16 pokojích s veškerým komfortem, s výhledem do Ungeltu (středověké území vybudované Králem Karlem IV.) a na Týnský Chrám. Kapacita hotelu je 35 lůžek. V hotelu je k dispozici Restaurace Černý slon a vinárna - bar BANDOL.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Atlas, BenešovHotel Atlas
Hotel Atlas je moderní městský hotel. Kapacita hotelu je 59 lůžek s možností čtyř přistýlek ve dvou a tří lůžkových pokojích. Pro hosty je k dispozici hotelová restaurace, club hotelu Atlas, bowling bar, konferenční místnost, a na všech pokojích bezdrátové (WiFi) připojení k internetu.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Tvrz Orlice, LetohradHotel Tvrz Orlice
Tvrz se nachází na okraji města Letohradu uprostřed přírody. Sídlo vzniklo pravděpodobně na konci 13. století, v 16. století pak byla tvrz přestavěna na renesanční zámek. Po odstěhování šlechty z Orlice v roce 1650 na kyšperecký zámek, byl objekt upraven pro hospodářské účely. Koncem 20. století byly do areálu tvrze přistavěny autodílny a objekt tvrze 40 let chátral. Po dokončení revitalizace v červnu 2012 vznikne na východě Čech nový turistický cíl, který návštěvníkům nabídne nejen prohlídku opravené tvrze s originálním gotickým a renesančním sklepením, sbírkou zbraní, funkční historickou knihtiskařskou dílnou a dalšími expozicemi, ale i restauraci a ubytování.
Hotel využívá následující produkty :
Parkhotel Smržovka, SmržovkaParkhotel Smržovka
Nově zrekonstruovaný hotel umístěný v krásné, klidné krajině Jizerských hor, který se nachází v lesoparku podhorského městečka Smržovka. •Kapacita 33 lůžek- 2,3 a 4 lůžkové provedení •Pokoje s vlastním sociálním zařízením. •Dostupná wi-fi síť
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Paradies, TepliceHotel Paradies
Hotel Paradies poskytuje ubytování a další služby v lázeňském centru města Teplic, které leží na severu Čech v podhůří Krušných hor, nedaleko hranic s Německem. Ubytování V Hotelu Paradies v Teplicích jsou pro hosty připraveny 2 jednolůžkové pokoje, 5 dvoulůžkových pokojů a 5 apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV se satelitním příjmem, minibarem, telefonem a připojením na internet. Služby Služby hotelu Paradies v Teplicích - V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů, které se podávají v hotelové restauraci. Hosté mají k dispozici hlídané parkoviště s kamerovým systémem, bar a letní terasu, směnárnu, službu akreditace kreditních karet, taxislužbu a drobnou administrativu. Domácí mazlíčci jsou vítáni a pobyt mají zcela zdarma.
Hotel využívá následující produkty :
Hotelová škola, TurnovHotelová škola
Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Nyní nově využívá pro výuku svých studentů hotelový systém smartHOTEL. Studenti mají k dispozici plnou verzi našeho systému, který věrně simuluje klasický hotelový provoz o kapacitě 30 pokojů. Smarthotel obsahuje konfigurace podle reálného hotelu a tak si mohou studenti vyzkoušet praktickou práci v hotelové recepci nebo pozici manažera hotelu a analyzovat tak reálný hotelový provoz.
Hotel využívá následující produkty :
Garni Hotel, SvitavyGarni Hotel
Garni Hotel Svitavy nabízí návštěvníkům Svitav ubytování nadstandartní úrovně za příznivou cenu. Nově zrekonstruovaný Garni Hotel Svitavy je umístěn v klidné čtvrti města Svitavy v těsné blízkosti krytého plaveckého bazénu a krytého koupaliště jen několik minut chůze od překrásného svitavského náměstí. Garni Hotel Svitavy nabízí svým návštěvníkům ubytování nadstandartní úrovně. Návštěvníci hotelu si mohou vybrat z několika druhů ubytování. Všechny pokoje hotelu mají toaletu a koupelnu. •Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. •Apartmán s vlastním sociálním zařízením. • Rodiny s dětmi mohou využít dvoupokojového apartmánu s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. • K dispozici je také dvoulůžkový pokoj pro tělesně postižené.
Hotel využívá následující produkty :
Holzberg, Suchá RudnáHolzberg
Hotel Holzberg se nachází v malebné vesničce Suchá Rudná v Jeseníkách. Samotná Suchá Rudná je známé lyžařské středisko určené především pro děti a rodiče. Hotel nabízí v první etapě 16 pokojů a staročeskou hotelovou restauraci. V druhé etapě bude potom dokončena celková ubytovací kapacita 22 pokojů, krytý bazén, wellness centrum a bowlingový areál.
Hotel využívá následující produkty :
Penzion Gabreta, Borová LadaPenzion Gabreta
Penzion Gabreta se nachází v nové části obce Borová Lada v samém srdci Šumavy. Hostům je k dispozici 6 luxusních apartmá s plně vybavenou kuchyní, toaletou, koupelnou a televizí. Součástí penzionu je krytý bazén o délce 22m, sauna atd.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Žacléř, ŽacléřHotel Žacléř
Hotel Žacléř se nachází v samotném centru krásného horského městečka Žacléř. V blízkosti hotelu je k dispozici skyareál Prkený Důl, který nabízí jak sjedovky tak běžecké tratě. Samotný hotel nabízí 19 pokojů 3 hvězdičkové kategorie. Součástí hotelu je stylová arabská restaurace nabízející tradiční arabské speciality. V letních měsících je možné využít síť turistických cest po celém Krkonošském národním parku.
Hotel využívá následující produkty :
Chalupa Žírec, ZdíkovChalupa Žírec
Chalupa se nachází v obci Zdíkov část Žírec. Vzdálenost do Vimperka je 9 km, do LA Zadov 9 km, na Kvildu 18 km. V zimní sezoně možnost zimních sportů v LA Zadov. V letní sezoně zejména cykloturistika. Chalupa je zařízena vším potřebným pro Váš spokojený pobyt .V ceně je povlečení a ručníky.Vytápění chalupy je eletrokotlem nebo kachlovými kamny. Dřevo a spotřeba elektrické energie je v ceně. Voda je z vrtané studny a pitná. Kuchyně jsou vybaveny veškerým nádobím, mikrovlnkami, varnými konvicemi,ledničkami, myčkami a indukcemi. K dispozici je skládací postýlka, venkovní posezení s grilem a možnost úschovy kol a lyží. Odpadní vody jsou zpracovány čistírnou odpadních vod.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Alfrédov, KostelecHotel Alfrédov
Hotel Alfrédov je druhou etapou v rozvoji golfového areálu Alfrédov. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti klubovny Golfového klubu Alfrédov. Hotel nabízí 22 pokojů a wellness provoz pro relaxi. V poslední etapě celého projektu Golf Alfrédov bude rekonstukce poslední budovy "Zámeček" kde budou k dispozici 4 luxusní apartmány a celkem 3 restaurace nabízející gastronomické zážitky.
Hotel využívá následující produkty :
ÚAMK - Automoklub, UnhošťÚAMK - Automoklub
Ubytovací zařízení slouží především jako zázemí automoklubu. Tým byl založen v roce 1991. Od svého založení se orientujeme převážně na soutěže Enduro, ale naši jezdci startují i v motokrosových závodech. Hlavní činností týmu je příprava jezdců na vrcholné soutěže mistrovství světa, mezinárodní šestidenní motocyklovou soutěž týmů a především podpora a výchova talentovaných jezdců, kteří se rozhodli prosadit se v disciplíně Enduro a Motokros.
Hotel využívá následující produkty :
Pension Rondel, PoděbradyPension Rondel
Nový pension se nachází v samotném srdci historické části lázeňského města Poděbrady. Pension Rondel nabízí celkem 8 pokojů. Jedním z těchto pokojů je více než 160m2 byt v luxusním provedení pro dlouhodobé pobyty. Samozřejmostí je kompletní vybavení pokojů sat.televizí, minibarem atd. V blízkosti pensionu se nachází lázeňská kolonáda nebo golfové 18 ti jamkové hřiště Golf Club Poděbrady. Pension využívá hotelový systém smartHOTEL, webový systém NetRes, tel.ústřednu a zámkový systém KABA Saflok
Hotel využívá následující produkty :
Residence Vysta, Praha 7Residence Vysta
Residence Vysta se nachází v Praze 7. Hotel se nachází přímo proti T-Mobile aréně a pouhé 2 minuty od hlavního vchodu do areálu výstavište. Hostům je k dispozici 26 pokojů v kategorii 3 hvezdičky.
Hotel využívá následující produkty :
Golf Resort Nová Amerika, JaroměřGolf Resort Nová Amerika
Hráči golfu si přijdou na své na čtyřech golfových hřištích, a to nejen ti zdatní a zkušení, ale i golfoví začátečníci. Krásu 45 jamek, stejně tak jako půvab okolní přírody nelze poznat za jediný den, proto Vás na Nové Americe čeká i stylově zařízený hotel s několika restauracemi a vyhlášenou kuchyní. Resort Nová Amerika je také ideálním místem pro firemní a společenské akce, kongresy, semináře či večírky. Hotel Nová Amerika nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v překrásné přírodě s výhledem na golfového hřiště. Nová Amerika nabízí 34 pokojů s historickým nábytkem, satelitní televizí, telefonem a vlastní koupelnou s toaletou.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel U Nádraží, TepláHotel U Nádraží
se nachází necelých 100m od nádraží městečka Teplá. K dispozici je 9 pokojů, squash, sauna a relaxační centrum. Nedaleko hotelu je k dispozici 9ti jamkové golfové hřiště Golf klub Teplá.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Mitera, HarrachovHotel Mitera
Vám nabízí své ubytovací kapacity ke strávení Vaší dovolené v malebném hotelu v Harrachově, v Krkonoších. V hotelu je 20 vybavených pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením a sprchou, televizí, satelitem. Pro naše hosty je k dispozici restaurace s výtečnou domácí kuchyní a dobře zásobeným barem, vše za příznivé ceny.
Hotel využívá následující produkty :
Ranč Malevil, Heřmanice v Lužických horáchRanč Malevil
Malevil Kdo z nás netouží utéct z uspěchané doby, z města přeplněného auty a lidmi, do klidu, kde rámus dělají pouze ptáci a místo smogu voní louky a les. Zapomenout na starosti a najít si čas sám pro sebe a své blízké, mít pohodu a klid v duši. Zveme Vás proto na MALEVIL. Svůj čas zde můžete buď krásně prolenošit anebo naopak Vám den bude připadat krátký, pokud byste chtěli využít všech aktivit, které Vám nabízíme. MALEVIL najdete v překrásném údolí Lužických hor nad obcí Heřmanice u Jablonného v Podještědí. Obklopen Jezevčím, Zámeckým a Kamenným vrchem s výhledem na dominantní Ještěd či Hvozd, zapůsobí na každého návštěvníka jako pohádkové zjevení. MALEVIL je také ideálním místem pro firemní setkávání a školení – k dispozici jsou dvě zasedací místnosti s veškerým technickým zázemím. Na přání zajistíme zajímavé programy s adrenalinovými soutěžemi, exkurzemi do okolí a kulturními večery. Nově Vám můžeme nabídnout ve spolupráci s GLOBAL ASSISTANCE RACING AUTODROM ČESKÁ LÍPA programy bezpečné jízdy a adrenalin motorových závodů.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Aplaus, LitomyšlHotel Aplaus
nabízí ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Každý z nich je jedinečný a vyniká designovým nábytkem. Součástí Hotelu Aplaus je restaurace Bohém se salonkem, caffé-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí. Restaurace i caffé-bar Hotelu Aplaus poskytují návštěvníkům stylovou a neformální atmosféru. Ve spojení s mezinárodní i českou tradiční kuchyní nabízí Hotel Aplaus jídla i nápoje nejvyšší kvality. Caffé-bar je místo jako stvořené pro přátelská setkání u vína, kávy se zákuskem či koktejlů po celý den. Vinotéka Hotelu Aplaus umístěná ve sklepení hotelu nabízí pestrý výběr vín. Hotel Aplaus a jeho personál zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání
Hotel využívá následující produkty :
Business & Office hotel, PrahaBusiness & Office hotel
se nachází ve vilové čtvrti pražské městské části Radotín, na trase "Letiště - Praha", "Strakonice - Praha", je obklopen zelení a mimo jiné má pro Vás připraveno velmi kvalitní a zajímavé ubytování v klasických, ale především mezonetových pokojích a business suites, denní kanceláře, konferenční služby, výborný catering a relaxační centrum.
Hotel využívá následující produkty :
Pension U Kozičky, TeplicePension U Kozičky
vznikl komplexní rekonstrukcí starého měšťanského domu v roce 2001. Historie samotného domu sahá až do roku 1817, kdy nesl původní název Zum Bergstein. Dům je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství hlavní lázeňské budovy Beethoven. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na Ptačí schody, komplex zámeckých budov, kostelů a lázní. Díky své poloze poskytuje ideální propojení možnosti relaxace v zámeckém parku či lázních s vycházkami do centra města, vzdáleného necelých 300 metrů. S ohledem na fakt že dům stojí samostatně na letenském svahu budete oproštěni od ruchu velkých lázeňských a hotelových komplexů.
Hotel využívá následující produkty :
Grand Residence, BrnoGrand Residence
nová alternativa bydlení pro seniory, s možností elegantního životního stylu. Nabízíme vysokou kvalitu služeb a jistotu pomoci v nadstandardně vybaveném a moderně architektonicky řešeném komplexu luxusních bytů se spoustou možností jak trávit volný čas nejen ve společnosti přátel, ale i spolu s dalšími členy rodiny. K tomu vám bude sloužit náš dům pro seniory s moderně vybavenými společenskými prostory uzpůsobenými k různým společenským aktivitám a v neposlední řade i domácí wellness studio, kde můžete bohatě relaxovat. Budete mít po ruce veškerý komfort, lékařskou službu a rychlou pomoc. Vaši rodinní příslušníci mohou být naprosto klidní, protože zaměstnanci residence zajistí nadstandardní a osobní přístup. Kvalitní lékařská péče je zaručena uznávanými lékaři, kteří budou sloužit i k prohlubování zdravého životního stylu všech seniorů v naší residenci. Zajistíme vám taktéž kvalitní celodenní stravování
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Mezní Louka, HřenskoHotel Mezní Louka
leží v srdci národního parku České Švýcarsko na křižovatce turistických a cyklistických stezek protínající celou oblast národního parku. Mezi nejznámější patří Gabrieliina stezka, vedoucí podél vysokých skal až na Pravčickou bránu, největší skalní most v Evropě. Hotel byl postaven již v 19. století a nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV+sat a telefonem. V ceně ubytování je bufetová snídaně, za příplatek lze objednat polopenzi nebo plnou penzi. Hotel nabízí kompletní služby v oblasti stravování. Díky kapacitě restauračních prostorů je hotel vyhledávaným místem pro pořádání různých společenských a firemních akcí, ale i neformálních přátelských setkání. Hoteloví kuchaři pro Vás s potěšením připraví grilované speciality. Restaurace má také taneční parket.. V létě je možnost příjemného posezení na venkovní terase. Součástí hotelu je také bowling, ruské kuželky, kulečník, stolní tenis a půjčovna kol. Pobytová taxa je zahrnuta v ceně.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Ungelt, PrahaHotel Ungelt
Pokud chcete bydlet přímo ve středu Starého Města pár kroků od Staroměstského náměstí, nedaleko Královské cesty, pak navštivte Hotel Ungelt. Areál Ungeltu ve kterém se nachází náš hotel byl vystavěn v 10. století. Promítají se zde gotické štíty, barokní fasády a románské prostory. V minulosti tento areál sloužil jako kupecký bazar a celnice kde obchodníci dovážející zboží do Prahy platívali clo - nazývané ungelt. Stále tu bývalo živo a veselo, zámožní kupci zde bydleli, hodně utráceli a chodili se sem bavit. Chtěli bychom navázat na tuto tradici a nabízíme Vám náš hotel pro Váš pobyt v Praze.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Trend, PlzeňHotel Trend
který jsme pro vás vybudovali v příjemné a klidné části západočeské metropole – města Plzně. Nabízíme ubytování a standardní hotelové služby na jaké jste zvyklí z ostatních ubytovacích zařízení, a navíc domácí atmosféru rodinného hotelu spojenou s osobním přístupem ke každému z vás. Výhodou našeho hotelu je umístění v klidné části města. Při procházkách jistě oceníte polohu hotelu, který se nachází pouhých 200m od centra města a tudíž budete mít vše potřebné na dosah. V těsné blízkosti hotelu je zábavní a nákupní centrum Plaza, multi­kino, mnoho restaurací, Avalon Business Center, historické jádro města – památky, divadla, galerie, muzea, zejména muzeum pivovaru Pilsner Urquell, a jiné zajimavosti.
Hotel využívá následující produkty :
Chalupa TARA, AlbrechticeChalupa TARA
se nachází v obci Albrechtice v Jizerských horách. Klidné prostředí s panoramatickým výhledem na Tanvaldský Špičák a také největší skiareál Jizerských hor, lyžování, snowboarding, běžkařské tratě propojené s jizerskohorskou magistrálou
Hotel využívá následující produkty :
Spa Hotel Harmonie, Mariánské LázněSpa Hotel Harmonie
se nachází na promenádě lázeňského parku. Městské centrum je vzdáleno 20 minut pěšky. Každou hodinu také jezdí mini-vláček. Hotel je umístěn uprostřed botanické zahrady obklopené chovnými rybníky a lesem.
Hotel využívá následující produkty :
Sport Areál , RumburkSport Areál
Hotel **. 8 dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek a 2 třílůžkové pokoje s jednou přistýlkou se sprchovým koutem. Na všech pokojích jsou televizní přípojky. Penzion: Dvou až pětilůžkové pokoje, společná kuchyňka s barevnou televizí. Stravování v restauraci - možnost plné penze a polopenze. 21 čtyřlůžkových vytápěných chatek s možností přistýlky, společné sociální zařízení s teplou vodou, kuchyňka. V celém areálu, mimo penzionu, bezbariérový přístup.
Hotel využívá následující produkty :
Apartmány Skořepka, PrahaApartmány Skořepka
Apartmány Skořepka se nacházejí v samém srdci Prahy, nedaleko od Národní třídy, Staroměstského a Václavského náměstí, Karlova mostu. Poloha apartmánů tak nabízí komfortní pěší (3 min) dostupnost historického, obchodního a kulturního centra Prahy,ale i dobrou dopravní dostupnost (metro, tram 3 min) do dalších turisticky oblíbených částí Prahy (Pražský hrad, Strahovský klášter apod).
Hotel využívá následující produkty :
Ubytovna Vladimír Marek, Karlovy VaryUbytovna Vladimír Marek
Nabízí ubytování v lázeňském městě za velice rozumné ceny.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Park, OstružnáHotel Park
se nachází v obci Ostružná v oblasti Ramzovského sedla v Jeseníkách(708 m nad mořem). Ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech čtyřlůžkových s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, TV/sat. Snídaně v ceně ubytování formou švédských stolů. Vlastní restaurace o kapacitě 60 míst a salónek pro 25-35 osob po celý den nabízí především českou kuchyni a i mezinárodní. Také vhodné pro pořádání svatebních hostin, seminářů, odborné školení a další akce pro firmy.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel České Švýcarsko, Mezná - HřenskoHotel České Švýcarsko
je příjemný nekuřácký hotel v nádherné lokalitě přímo na území Národního parku České Švýcarsko. Designově zařízené pokoje mají nezapomenutelný výhled do okolí a na parkově upravenou zahradu. Ubytování je včetně polopenze, o jejíž sestavení se postaral špičkový kuchař Radim Brož, z vyhlášené pražské restaurace Le Lapin Blue. V hotelu je útulný bar s knihovnou, kde Vám doporučíme širokou nabídku kvalitních vín a domácích produktů vlastní výroby. Relaxační masáže budou jistě také příjemným zpestřením pobytu.
Hotel využívá následující produkty :
Pension Solný Vrch, SenohrabyPension Solný Vrch
Penzion Solný vrch se nachází ve Středočeském kraji v klidné části obce Senohraby jen 20 km od hlavního města Prahy v blízkosti silnice D1. Naše služby využívají převážně firmy pro dlouhodobé ubytování svých zaměstnanců od dělnických profesí po managment.
Hotel využívá následující produkty :
Residence Křižíkova, PrahaResidence Křižíkova
se nachází v pražském Karlíně, čtvrti jenž se stává centrem společenského a obchodního dění. V současné době v této čtvrti nastává obrovský boom a to zejména pro svou strategickou polohu. Nespočet restaurací, kaváren, obchodů a zejména business center je toho jasným důkazem. A to vše při zachování zeleně, která se nachází v přilehlých parcích. Karlín je pro Prahu to co Manhatan pro New York. 50 metrů od REZIDENCE KŘIŽÍKOVA se nachází krásný kostel za nímž se majestátně tyčí Vítkov, jenž nám nabízí úchvatný pohled.
Hotel využívá následující produkty :
Doky Holiday, LipnoDoky Holiday
je situován na jihu České republiky v nádherné romantické zóně obce Lipno nad Vltavou, pod lesem v blízkosti jezera Lipno. Výborná je dostupnost do zahraničí, Rakousko a Německo. Neopakovatelná krása na jedinečném místě se skvělým servisem, to vše poskytuje ideální celoroční možnosti pro milovníky letních a zimních sportů, zábavy a rekreace (jachting, rafting, kanoistika, pěší turistika, cykloturistika, agroturistika, skalní lezení, celoroční koupání a plavání, letní i zimní bobová dráha, lyžování, golfové hřiště, rybaření.
Hotel využívá následující produkty :
Rybářská bašta a ubytovna Domeček, KociánovRybářská bašta a ubytovna Domeček
nabízí celoroční ubytování. Svojí polohou je předurčena jako základna pro výlety za poznáváním Jeseníků a ideálně se hodí pro školní, oddílovou či rodinnou rekreaci. Nachází se v krásném prostředí zámeckého lesoparku v Loučné nad Desnou. O rekonstrukci a následnou údržbu parku pečuje OÚ v Loučné. Nic tedy nebrání romantickým procházkám, kondičnímu běhání či veselým dětským hrám……
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Maltézský Kříž, Karlovy VaryHotel Maltézský Kříž
Garni Hotel Maltézský kříž *** se nachází v lázeňském území a v absolutním centru kulturního a společenského dění. Nachází se na levém břehu řeky Teplé v blízkosti Vřídelní kolonády, Městského divadla a v absolutním středu pěší promenády lázeňskou částí města. Tato ideální výchozí poloha vyhoví všem návštěvníkům hotelu. Historicky velmi známý dům. V roce 2003 prošel hotel kompletní rekonstrukcí a je schopen uspokojit veškeré požadavky i nejnáročnější klientely.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Elefant, Karlovy VaryHotel Elefant
Garni Hotel Elefant *** se nachází v lázeňském území a v absolutním centru kulturního a společenského dění. Je to historicky velmi známý dům s neméně vyhlášenou kavárnou, který je umístěn na promenádě – Staré louce. V roce 1997 prošel hotel kompletní rekonstrukcí a je schopen uspokojit veškeré požadavky i nejnáročnější klientely. Nachází se na levém břehu řeky Teplé v blízkosti Vřídelní kolonády, Městského divadla a v absolutním středu pěší promenády lázeňskou částí města. Tato ideální výchozí poloha vyhoví všem návštěvníkům hotelu.
Hotel využívá následující produkty :
Pension Doubické chalupy, DoubicePension Doubické chalupy
Penzion se nachází v centru obce Doubice na hranici dvou chráněných krajinných oblastí - Lužických hor a Labských pískovců a Národního parku České Švýcarsko. Obec je prakticky vstupní branou do národního parku. Nově postavený penzion (2007) Vám nabízí příjemné a pohodlné ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, které jsou situovány ve dvou budovách. Ve třetí budově najdete recepci.
Hotel využívá následující produkty :
Restaurace AROMI, PrahaRestaurace AROMI
najdete v Mánesově ulici v srdci Vinohrad, vyhledávanou residenční čtvrtí s mnoha kavárnami a restauracemi. Aromi je rodinnou restaurací, elegantní a útulnou zároveň, s interiérem v tradičním italském duchu a více než 80 místy. Máme pro Vás připravenou vinotéku s nejlepším italským vínem, ve které však také najdete vinné encyklopedie a knihy o vaření. V otevřené kuchyni budete moci sledovat naše skvělé kuchaře při přípravě pokrmů, které pro Vás budou skutečným chuťovým zážitkem.
Hotel využívá následující produkty :
Pension Sedlácký dvůr, JiřicePension Sedlácký dvůr
Pension Sedlácký Dvůr * * * , Jiřice se nachází v obci Jiřice nedaleko města Humpolec na Vysočině. Nově zrekonstruovaný penzion nabízí kapacitu 26 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a kuchyňku s lednicí a elektrickým sporákem. Dále je k dispozici společenská místnost s televizí. Součástí komplexu je staročeská restaurace. Dále jsou zde k dispozici salónky vhodné pro pořádání školení, konferencí nebo tradiční české svatby. Rodinou atmosféru dokresluje nádherná krajina Středočeské Vrchoviny, vhodná především pro fanoušky jízdy na kolech.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Singer, LudvíkovHotel Singer
se nachází nedaleko lázeňského města Karlova Studánka (2km) a lyžařského centra Praděd (4km). Hotel je klasifikován jako tříhvězdičkový, nicméně jeho vybavení a služby jsou na úrovní čtyřhvězdičkového hotelu. K dispozici je hotelová restaurace s letní terasou a během roku bude k oteřeno wellness centrum.
Hotel využívá následující produkty :
Pension Růže, HumpolecPension Růže
se nachází nedaleko sjezdu z dálnice D1 směr Humpolec (na 90. km), 10 minut od centra města Humpolce. Je tedy nejideálnějším místem nejen pro cestující a obchodníky (Humpolec je zhruba v půli cesty mezi Prahou a Brnem), ale i pro turisty a rekreanty – přímo se nabízí výlety do přírody za krásami Českomoravské vrchoviny, za historií (nedaleko je zřícenina hradu Orlík, centrum města Humpolce s pivovarem a farním kostelem sv. Mikuláše, hrad Lipnice nad Sázavou), za nákupy (do centra města Humpolci pěšky za 10 minut, autem po dálnici do krajského města Jihlavy za 30 minut, vlakem či autem do okresních měst Havlíčkův Brod a Pelhřimov do 30 minut).
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Apollón, LitoměřiceHotel Apollón
se nachází v centru historického města Litoměřice, v moderním a přesto útulném prostředí. Každý host je Vítán s otevřenou náručí a personál se vždy maximálně snaží uspokojit všechna přání návštěvníků hotelu.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Avicenum, LučanyHotel Avicenum
se nachází v překrásné chráněné krajinné oblasti, uprostřed JIzerských hor, téměř na samotě a přece blízko do města. Hotel má kapacitu celkem 90 lůžek ve 24 dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkových pokojích a apartmá. Součástí hotelového komplexu je rozsáhlé Wellness centrum kde mají hosté k dispozici : Saunu,Solarium, Klasické masáže, Hydromasáže, Lymfodrenáže, Parafínové zábaly, Horké kameny, Whirlpool. Zbrusu nový Sport bar je příjemným místem pro odpočinek po návštěvě wellness centra a sportovních aktivit. Nabízí téměř domácí prostředí s nabídkou nealkoholických nápojů a míchaných nápojů pro osvěžení. Samozřejmostí jsou energetické nápoje pro sportovce.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Kolonie, KřivoklátHotel Kolonie
se nachází v CHKO Křivoklátsko,uprostřed panenské přírody v povodí řeky Berounky. Všechny pokoje jsou nadstandardně zařízeny a vybaveny sat. TV a telefonem s připojením na internet. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s WC vybavená fénem a make-up zrcadlem. Interiér restaurace dovoluje pořádání rodinných oslav – svatební hostiny, promoce, narozeniny apod. V konferenční místnosti lze pořádat různá školení, semináře a pracovní porady v nerušeném prostředí odděleně od ostatního provozu hotelu.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Villa Conti, Český KrumlovHotel Villa Conti
najdete v historickém centru Českého Krumlova, 200 od hlavního vstupu do zámku. Hotel patří pod řetězec rodinných hotelů společnosti Villa Conti. Renesanční měšťanský dům z poloviny 16. stol. byl v roce 2000 zrekonstruován a přestavěn na hotel. V hotelu je pro Vás připraveno 6 komfortních dvoulůžkových pokojů zařízených v romantickém slohu. Pokoje jsou zařízeny kompletním vybavením, které přispěje k Vašemu pohodlí. Satelitní TV, CD přehrávač a minibar, koupelny s rohovou vanou, WC a bidet. Parkování je zajištěno na nádvoří pivovaru Eggenberg.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Villa Conti, PísekHotel Villa Conti
se nachází v oáze klidu píseckých lesů v těsném kontaktu s městem. Villa Conti je v kategorii vyšší střední třídy ubytování a služeb typu Garni se snídaněmi formou švédských stolů. Hostům je k dispozici slunná terasa s grilem, prádelna, kryté uzamykatelné garáže atd. Samozřejmostí je možnost zapůjčení horských kol.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Forrest, PrahaHotel Forrest
se nachází v jedné z nejkrásnější části hlavního města Prahy, Stromovce. Hotel je umístěn mezi řekou Vltavou a městkým parkem.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Bedrníček, DomažliceHotel Bedrníček
se nachází v lesnaté krajině v blízkosti přírodního koupaliště. Pro krásnou zimní dovolenou jsou v okolí Carpatic běžecké trati a sjezdovky. Pro aktivní odpočinek během léta nabízíme tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo příjemnou procházku na nedalekou rozhlednu na Čerchově. Samotný hotel disponuje 18 pokoji a stylovou restaurací s letním provozem terasy a grillu.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Ostrov, NymburkHotel Ostrov
je umístěn v krásném a klidném prostředí městského parku na levém břehu Labe. Poskytujeme ubytování ve 24 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá, vybavených koupelnou, toaletou, telefonem, televizí a rádiem. Stravování v hotelové restauraci. Přímo v hotelu mohou hosté využít dvě kuželkové dráhy, kulečníkovou hernu se dvěma stoly, masážní perličkovou vanu, saunu, nebo internetovou místnost. Smluvně můžeme zajistit projížďku na koních na jízdárně v Hořátvi, pronájem golfového hřiště v Poděbradech, návštěvu tenisových kurtů (5min chůze). Mimo hotel je k dispozici minigolfové hriště a krytý plavecký bazén. Pro účely školení a společenských setkání nabízíme čtyři salonky o kapacitách cca 12,18,18 a 50 osob.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Squash, PrahaHotel Squash
je rodinný hotel obklopený zelení, nachází se v klidném prostředí Prahy, jen 20 minut jízdy od historického centra. Hotel byl precizně postaven v roce 1996 zaujme hosty nejenom vysokou kvalitou služeb a nabízeného pohodlí, ale také svým relaxačně-sportovním centrem sloužícím k odpočinku našich hostů, ve kterém jsou k dispozici 2 squashové kurty (nejvyšší kvality) a sauna pro 4-5osob. Hotelovým hostům je zdarma umožněn přístup na internet 24hodin denně. Restaurace jejíž součástí je také venkovní zahrádka s grilem, příjemným posezením a dětským koutkem pro ty nejmenší, nabízí hostům typickou staročeskou kuchyni doplněnou o mezinárodní speciality se širokým výběrem ušlechtilých moravských vín.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Benica, BenešovHotel Benica
se nachází na okraji Benešova směrem na Tábor. Hotel je vzdálen necelých 40 Km od Prahy a v těsné blízkosti zámku Konopiště. Hotel nabízí 33 pokojů s koupelnou a WC. Všechny pokoje jsou dále vybaveny barevnou televizí se satelitním příjmem, telefonem atd. Vedle možnosti ubytování jsou v hotelu k dispozi konferenční prostory (1x sál 120osob, 2xsalónek 30osob.) vybavené moderní technikou nutnou pro pořádání kongresů, seminářů atd. Kompletní nabídku služeb doplňuje i bázen a velká zahrada, kde je možnost pořádání oslav a společenských akcí. Pro příznivce sportovních aktiv je k dispozici fotbalové hřiště s umělým trávníkem 3.generace. Na toto hřiště je možný přístup přímo z hotelu. Necelé 4Km od hotelu se nachází golfový areál Konopiště kde jsou k dispozici dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště. Dále je zde přístupné 9-ti jamkové public hřiště.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel City Bell, Praha Hotel City Bell
je penzion rodinného typu. Nachází se v historické části Prahy 2 - Královské Vinohrady, 10 min.chůze od středu města. Budova pochází z 19. stol.. Po rekonstrukci nabízí našim hostům klidné a pohodlné ubytování v centru Prahy. Hostům je k dispozici - 21 pokojů V ceně ubytování je snídaně podávaná formou švédských stolů. Recepce poskytuje 24 hod. denně hotelové služby, např. směnárenskou činnost, rezervace vstupenek nebo okružních jízd či výletů. Po dobu pobytu je možno zdarma uschovat cenné věci v trezoru recepce. Parkovat lze zdarma přímo před penzionem na veřejných komunikacích nebo doporučujeme využít uzavřené parkoviště , cca 2 min. chůze od penzionu. V blízkosti penzionu se nachází dostatečné množství kaváren, vináren a restaurací. Pro naše sportovně založené hosty je nedaleko plavecký bazén, bowling nebo tenisové zařízení.
Hotel využívá následující produkty :
Pension Club CZ, ČeňkovicePension Club CZ
se nachází v horní části centrálního pakoviště arealu SKI-Buková hora-Čenkovice. Penzion je po celkové rekonstrukci. Ubytovaní hosté mají parkování po celou dobu pobytu zdarma. Doprava rolbou se saněmi k lyžařským vlekům pro ubytované zdarma! V areálu ČENKOVICE ne také nachází 9 lyžařských vleků s přepravní kapacitou 4000 Os/hod. 40km upravovaných běžeckých tratí. Minigolf, tenisový kurt, půjčovna horských koloběžek, snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské a snowboardové školy, 7 restarací.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Hazuka, PlzeňHotel Hazuka
byl uveden do provozu v srpnu 2005. Hotel je situován v centru, nedaleko starého města. Výhodou je také snadná dostupnost průmyslové zóny Borská pole. Hotel navazuje na tradici již úspěšně provozovaného pensionu, se kterým tvoří společně s parkovací halou, připravovanou restaurací a konferenčním sálem jeden komplex. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem z dubového masivu, koupelnou s vanou nebo bezbarierovou sprchou. Každý pokoj má TV, SAT, telefon s přímou volbou a přípojku s neomezeným internetem. Všichni hosté mohou využívat jedinečnou 180 m2 velkou terasu, kterou pro Vás připravujeme.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Braník, PrahaHotel Braník
leží na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra Prahy, v městské části Praha 4 - Braník. Moderně vybavený hotel má vlastní restauraci, vinárnu a letní restauraci s grilem v hotelové zahradě. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy. Ubytovací kapacita je 26 pokojů s celkem 62 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem, barevnou televizí, satelitním a rozhlasovým přijímačem. Hotel nabízí veškeré stravovací služby v hotelových střediscích. Restaurace s celodenním provozem, vinárna s večerním provozem a v letních měsících zahradní restaurace s příjemným posezením pod vzrostlými kaštany.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel Vinařský Dům, MikulovHotel Vinařský Dům
byl původně Piaristickým divadlem, které bylo za prezidenta Husáka přestavěno na školku. Dům leží v sousedství kostela Sv. Jana křtitele a Piaristického gymnázia na okraji historického centra Mikulova.
Hotel využívá následující produkty :
Golf & Country Club Svobodné Hamry, Svobodné HamryGolf & Country Club Svobodné Hamry
Vznikl na ustavující schůzi 9.12.1995 jako čtrnáctý golfový klub v České republice. Dnes je jedním z 82 klubů a má jedno z nejdelších a technicky nejnáročnějších přírodních hřišť. „První, co mě napadlo při prohlídce restituovaných pozemků pod Veselým Kopcem, bylo golfové hřiště", říká zakladatel a první prezident klubu, novinář Ferdinand Peroutka jr.
Hotel využívá následující produkty :
Hotel U Blaženky, PrahaHotel U Blaženky
se nachází poblíž Bertramky, známého muzea W.A.Mozarta. Jako většina usedlostí v této části Prahy vznikla na místě bývalých vinic, které tehdy naše hlavní město obklopovaly. V sedmdesátých letech minulého století ho dala postavit rodina východočeského statkáře Kodínského pro syna Aloise, studujícího práva.
Hotel využívá následující produkty :
Poslední projekt
Farmář David Europark, Štěrboholy
Složení zákazníků
Co je u nás nového ?
14.08.18 Změna certifikátu SSL pro EET
20.03.18 Vítáme prodejnu Farmář David, Europark
20.03.18 Vítáme směnárnu Change v.o.s., Třebíč
07.03.18 Směrnice GDPR EU 2016/679 - detail
27.12.17 Změny v nastavení smartHOTEL pro rok 2018
31.10.17 Hotel ATLAS - propojení na zámkový systém ACS-HU
06.09.17 Nová verze smartHOTEL 2017.09
14.08.17 Vítáme uzenářství Rodinná Farma, Praha - Flóra
.: Zobrazit starší :.

Copyright(C) smartHOTEL.cz 2002 - 2018
Tyto stránky provozuje společnost smartHOTEL s.r.o.
Navštivte naše další portály : NetRes.cz | HotelCR.cz | RestauraceCR.cz