Internetové rezervační systémy smartHOTEL
Rezervační systémy rozdělujeme do dvou kategorií. První je webový rezervační systém, který hotel provozuje sám na svých webových stránkách. Druhý systém je pak kombinací provizního systému kdy registrace je zdarma a z každého realizovaného pobytu je účtována provize. V případě restaurací je prezentace hrazena paušálně na celý rok.


Věděli jste že ?
  Program V dnešní době samotné individuální rezervace přes internet tvoří dnes téměř 19% všech realizovaných pobytů v hotelu.
Možnosti dalšího propojení ?


NetRes.cz - webový rezervační systém
Rezervační systém NetRes je určen pro všechny hotely, které mají zájem aktivně oslovit své hosty. Věděli jste, že samotné individuální rezervace přes internet tvoří dnes téměř 19% všech realizovaných pobytů v hotelu. Systém nabízí výrazné rozšíření funkčnosti Vašich webových stránek o ONLINE rezervace Vašich hotelových pokojů s možností napojení na hotelový systém smartHOTEL / smartPENSION ). Portál dále nabízí prvky zobrazující přehled volných pokojů a cen na 7/14 dní dopředu. ukázka pro 7 dní zde nebo ukázka pro 14 dní zde přímo do Vašich webových stránek. NetRes obsahuje propracovaný systém nastavení prodejních cen a to jak podle jednotlivých dnů, tak podle počtu osob na pokoji nebo prodeje celého pokoje s ohledem na sezonu.
Přejít na www.NetRes.cz
Tento systém využívají následující zákazníci:

Hotel U Blaženky, Praha Chalupa Žírec, Zdíkov Hotel Zlatá Včela, Domažlice
Hotel Apollón, Litoměřice Penzion Gabreta, Borová Lada Hamzova léčebna, Luže-Košumberk
Ranč Malevil, Heřmanice v Lužických horách Hotel Tvrz Orlice, Letohrad Panství, Dlouhá Lhota
Pension Rondel, Poděbrady


smartChannel Manager - Internetové rezervační portály
Hotelový systém smartHOTEL nabízí možnost ON-LINE synchronizovat Vaší aktuální volnou kapacitu hotelu na více než 200 internetových rezervačních portálech po celém světě.
ON-LINE přenos dat mezi Vaší hotelovou recepcí (graf.štafle) a nabízenou volnou kapacitou na jednotlivých portálech. Systém každé 3 minuty aktualizuje data.
Možnost nastavení bezobslužného režimu prodeje na portálech. smartHOTEL nabízí možnost prodávat omezenou kapacitu nebou celou volnou kapacitu hotelu. V takovém případě není nutné nic nastavovat a systém pravidelně nabízí všechny volné pokoje, které hotel má a to vše na 365 dní dopředu.
Kombinace prodeje Vaší volné kapacity. smartHOTEL umožňuje současně nabízet volnou kapacitu jak přes webový rezervační systém NetRes.cz, klasické rezervace zadávané v recepci a prodej přes internetové portály. Systém automaticky aktualizuje data do všech prodejních kanálů.
Jednotná cenová strategie pro všechny portály. Systém smartHOTEL automaticky udržuje stejné prodejní ceny pro všechny portály, kterou jsou propojeny. Tím má hotel jistotu, že se nedostame do konfliktu s portály.
Možnost nastavení minimálního počtu nocí pro rezervace. V případě termínů, kdy hotel vyžaduje delší pobyty stačí nastavit omezení min. délky (tj. počtu nocí). Portály tak neumožní hostům provádět kratkodobé rezervace v těchto TOP termínech.
Pro jednotlivé portály se vedou detailní statistiky s počtem rezervací, které hotel získal. Všechny portály jsou vedeny jako obchodní partneři hotelu.
Přebookování portálů. Systém umožnuje prodávat více pokojů daného typy než je k dispozici. Funkce se používá v případech, kdy hotel prodává např. dvoulůžkové pokoje jako jednolůžkové.
Všechny rezervace jsou automaticky ukládány do systému smartHOTEL. Rezervaci je přidělen pokoj a následně je k dispozici pro další zpracování v graf.štaflích.
Otázky a odpovědi (Channel manager)
Synchronizace dat je prováděna ve spolupráci s YieldPlanet.comPoslední projekt
Farmář David Europark, Štěrboholy
Složení zákazníků
Co je u nás nového ?
14.08.18 Změna certifikátu SSL pro EET
20.03.18 Vítáme prodejnu Farmář David, Europark
20.03.18 Vítáme směnárnu Change v.o.s., Třebíč
07.03.18 Směrnice GDPR EU 2016/679 - detail
27.12.17 Změny v nastavení smartHOTEL pro rok 2018
31.10.17 Hotel ATLAS - propojení na zámkový systém ACS-HU
06.09.17 Nová verze smartHOTEL 2017.09
14.08.17 Vítáme uzenářství Rodinná Farma, Praha - Flóra
.: Zobrazit starší :.

Copyright(C) smartHOTEL.cz 2002 - 2018
Tyto stránky provozuje společnost smartHOTEL s.r.o.
Navštivte naše další portály : NetRes.cz | HotelCR.cz | RestauraceCR.cz