Nabídka přímo pro mě? Stačí jen kliknout ..... Poptávka

Elektronické zámkové systémy

ACS-HU (offline verze)

acs-hu zámkový systém

Společnost ACS-Solution nabízí kartové systémy pracují s bezkontaktními médii RFID. Tato technologie nabízí velmi vysoký uživatelský standard, vysokou ochranu vůči zneužití a současně kompatibilitu s jinými systémy. Bezkontaktní RFID karty mají ve srovnání s konvenčními kontaktními kartami (magnetické, nebo čipové kontaktní karty) diametrálně delší životnost a odolnost vůči poškození, či ztrátě dat. Propojení s hotelovým systémem smartHOTEL je realizováno na bázi DLL knihovny poskytnuté výrobcem. Součástí propojení je pokrytí funkcí Příjezd, Odjezd hosta a vytváření duplikátů (dalších) karet.

SALTO - (offline verze)

salto zámky

V dnešní době SALTO nabízí tři odlišné technologie přístupových a hotelových zámkových systémů: E2000 IButon (DALLAS chip), E5000 Smart (čipová karta), E8000 Proximity (bezdotyková karta). Všechny tyto technologie jsou R/W (read/write) , tzn. čtecí jednotky dokáží medium nejenom přečíst, ale i zapsat na něj (povolené a nepovolené vstupy, stav baterií apod.). V nabídce jsou různé povrchové upravy čtecích jednotek (lesklá a matná mosaz, staromosaz, lesklý a matný chrom, RAL barvy) a různé typy klik. Pokud si zákazník nemůže vybrat ze základní nabídky klik, pak je možné zvolit i jinou kliku, díky standardnímu uchycení. Ve zvoleném systému lze provozovat i tzv. virtuální síť, tzn. přenos dat mezi recepcí a čtecí jednotkou pomocí media = plně nahrazuje on-line systémy. 

ONITY - (offline verze)

Onity zámky

Elektronické systémy ONITY můžete najít ve více než 16000 hotelech po celém světě. Onity vytváří trvalé vztahy se svými klienty a poskytuje systémy dle jejich potřeb kdekoliv na světě. Přes 200 hotelových řetězců se již spoléhá na elektronické systémy této firmy. Díky propojení s program smartHOTEL jsou mezi oběma systémy přenášeny následující informace. Vystavení karty při příjezdu hosta, změna karet při stěhování hostů nebo ukončení přístupu k pokoji po odjezdu hosta. 

ABLOY - (offline verze)

abloy zámky

Společnost ASSA Abloy nabízí řešení uzamykacích systémů společně s komplexním dveřním vybavením. Náš široký sortiment zahrnuje mechanické výrobky, elektromechanické výrobky i elektrické výrobky. Propojení s hotelovým systémem smartHOTEL je realizováno na bázi TCP/IP komunikace, šifrovaným protokolem. Součástí propojení je pokrytí funkcí Příjezd, Odjezd hosta a vytváření duplikátů (dalších) karet.

KABA - (offline verze)

Kaba zámky

Společnost KABA-SAFLOK se dlouhodobě pohybuje v oblasti řešení hotelových vstupních systémů. Její bezpečnostní systém umožňuje kontrolu pohybu hotelových hostů a personálu. Úspěch společnosti vyplývá z vysoké úrovně jejich produktů, elektronických kartových vstupních systémů. Hotelové řešení KABA ILCO nabízí software recepční jednotky FDU nebo sytému ATLAS, který společně s elektronickými zámky Generation E-760, 770 a 790 tvoří ucelený hotelový kartový systém.

IMPRO IXP - (online verze)

impro zámky

Společnost Impro Technologies se dlouhodobě věnuje vývoji přístupových ONLINE systémů pro budovy, hotely a provozy podobného typu. V současné době je k dispozici nový model ONLINE systému IXP 220 který je určen také pro hotelové provozy. Mezi velkou výhodu tohoto systému patří přímé ONLINE propojení s hotelovým systémem smartHOTEL a to na úrovni přístupu k databázi. Systém IXP220 používá stejně jako systém smartHOTEL 125Khz bezkontaktní karty a tak je možné využít karty pro vstup do pokoje také jako VIP karty pro případné slevy.